Typologie barev

konzultace                                    1000Kč za 1h

 

 

Proměna image

cena je odvisla od poctu úprav, včetně střihu a barvení vlasů a tvarovaní obočí+ líčení.

viz ceník jednotlivých procedur .

 

 

Konzultace vesmírných souvislostí

terapie pro duši i tělo + psychologické poradenstvi  

         ( osobní sezení nebo telefonický hovor )                       1000Kč za 1h

 

O těchto souvislostech mezi nebem a zemi bylo již napsáno a publikováno mnoho knih a mnoho autorů poskytuje své hodiny konzultací.

Např. Louise L. Hay  a její proslavená kniha " Miluj svůj život"

 

Je spousta situací v našich životech, kdy si člověk říká, proč se to děje právě jemu a proč se mu některé situace v životě stále dokola opakují.

Smyslem terapie vesmírných souvislostí je, aby si člověk uvědomil, že žádné náhody neexistují, vše co se mu dějě, patří právě jemu a jen on sám  je schopen svůj život, zdravotní problémy a vztahy změnit, tak aby mohl být štastný. Každý z nás je zodpovědný za svůj život.

Události, které ve svém životě prožívá nejsou náhodné a mají vždy hlubší podtext souvisejicí s tím, jak na život a lidi kolem nahlíží, smýšlí, jedná a zachází se svou svobodnou vůlí.

Je třeba si uvědomit,  že , at už se člověku stalo cokoli a udělal v životě rozhodnutí, za která se viní, nebo stydí, nikdy se mu u nás nedostane souzení.  Každé svobodné rozhodnutí člověka, které  udělal ve chvíli, kdy měl určité životní zkušenosti, bylo v tu danou chvíli spravné, ačkoliv se později jevilo jako špatné. A  třeba  i právě proto, že mu posloužilo pro zkušenost, z které si pak mohl vzit ponaučení. A to jestli tak učinil pozná nejlépe podle toho, že se mu danné události "náhody" v jeho životě už neopakují.

Ale ani v opačném případě není důvod se vinit, protože ne každému stačí jedna zkušenost, aby některé pocity úplně zpracoval jak srdcem, tak rozumem.

 

 Co konzultace vesmirných souvislostí nabízí?

Změnu pohledu na svůj život, zdraví, práci i na vztahy partnerské, příbuzenské, přátelské i  na pracovišti .  V oblasti výchovy dětí,vnímání stresových situací, sám sebe a okolí.  Uspořádání a vnímání žebříčku hodnot.

Terapeutovi metafyzické schopnosti, empatie a tzv."jasnocit" umožnují podívat se na danou situaci do hloubky a vidět souvislosti, které zúčastněná osoba te dané situace nevníma, nevidí, necítí a nebo nechce z různých důvodů vidět, slyšet, vnímat a cítit.

Tyto " neexistující" náhody v mnoha životních oblastech nabízí úplně jiné vnímání světa a otevírají nové možnosti a přinášejí do zivota mnoho krásného.  Dodržováním doporučených "návodů" uvědomování si a prožívání radosti, lásky a štěstí v každem dni, které nám mnohdy proplouvají životem, si tyto "neexistující" náhody uvědomime. Mnohdy si je však uvědomíme až když se z nich už radovat nemůžeme, protože jsme o ně z nějakého důvodu přišli.

Z vlastní zkušenosti víme, že člověka, který opravdu chce ve svém životě změnit, pochopit, uznat, napravit a odčinit, stačí, aby ho terapeut spravně nasměroval.

 

Co konzultace vesmírných souvislostí nenabízí?

Zázraky bez vlastního přičinění, kouzelná uzdravení bez toho, aby člověk sám chtěl, pochopil, procítil a uznal. Neboť nejvetší silu a moc činit ve svých životech zázraky a uzdravení ať už situací nebo těla má každý z nás v sobě a úplné rozřešení konkretních životních situací má každý z nás ve svém srdci, duši a mysli.